aktualnosci

NIEZAPOMNIANE SPOTKANIE

2016-12-06

Niezwykłe emocje towarzyszyły naszym podopiecznym podczas dorocznego spotkania ze św. Mikołajem. Tradycji stało się zadość i każdy z wychowanków otrzymał aż dwa worki prezentów. Pierwszy od młodzieży i nauczycieli z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, drugi od naszych sponsorów i darczyńców. W tym roku święty z Miry skierował do każdego bardzo indywidualne, osobiste przesłanie.  Jeszcze przed przybyciem św. Mikołaja w Ośrodku zapanowała prawdziwie mikołajkowa atmosfera za przyczyną p. Danusi Augustyn i jej uczennic z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Muzyka zaprezentowana w tak plastyczny i profesjonalny sposób przeniosła wszystkich w szczególny przedświąteczny klimat.

 

Dziękujemy naszym Przyjaciołom, Sponsorom i Darczyńcom, którzy od wielu lat tak ochoczo dzielą się swym czasem, talentem i potencjałem, dostarczając podopiecznym tak wiele radości i wzruszeń.

Szczególne podziękowania kierujemy dla GRUPY AZOTY za wsparcie przygotowań św. Mikołaja do spotkania z naszymi wychowankami.

FOTORELACJA W GALERII - MENU PO LEWEJ STRONIE

Wykonanie strony www Redruk.pl