aktualnosci

SUKCESY NASZYCH TERAPEUTÓW

2016-11-22

W dniach 11-12 listopada w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Hipoterapeutyczna "Stępem przez życie". Nasz Ośrodek był reprezentowany przez panie Joannę Stach-Andreasik i Magdalene Pikul oraz pana Michał Stacha.

 

Podczas konferencji zostały wręczone honorowe odznaki PTHip- u za zasługi dla hipoterapii w Polsce. Z przyjemnością informujemy, że pan Michał Stach został odznaczony srebrna odznaką. Michał Stach- oligofrenopedagog, terapeuta, nauczyciel i były wieloletni dyrektor SOSW w Zbylitowskiej Górze był pomysłodawcą hipoterapii w Ośrodku i jednym z grupy kilkunastu pierwszych wykwalifikowanych hipoterapeutów w Małopolsce.

 

Drugim ogromnym wyróżnieniem z którym wrócili nasi hipoterapeuci z warszawskiej konferencji jest rekomendacji Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego udzielona pani Magdalenie Pikul. Została ona  zaproszona do komitetu naukowego XIth International HETI Congress of Equine Facilitated Programmes (XI-ego Międzynarodowego Kongresu dotyczącego Programów Facylitujących przy współudziale Koni) Dublin 2018. Organizator to Federation of Horses in Education and Therapy International.

Link do informacji o Komitecie Naukowym  http://www.heti2018.org/scientific-committee/

Serdecznie gartulujemy tych wyróżnień iżyczymy dalszych sukcesów.

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl