aktualnosci

PRZEGLĄD HIPOTERAPEUTYCZNY

2016-03-10

Z radością informujemy, że ukazał się najnowszy numer Przeglądu Hipoterapeutycznego 2015/1(16). Znajdują się w nim m.in. artykuły na podstawie wystąpień z Ogólnopolskiej Konferencji Hipoterapeutycznej, która odbyła się w czerwcu w Zbylitowskiej Górze. W Przeglądzie można przeczytać teksty pedagogów i instruktorów z SOSW: Joanny Stach-Andreasik pt. „Integracyjna funkcja hipoterapii w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze" oraz Magdaleny Pikul pt. „Aktywności hippiczne wspierające funkcjonowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną". Ponadto naszemu Ośrodkowi poświęcona została okładka najnowszego numeru. Zachęcamy do lektury!

 


Przegląd Hipoterapeutyczny jest wydawany przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne (www.pthip.org.pl). Czasopismo to ma zasięg ogólnopolski i w profesjonalny sposób prezentuje aktualną wiedzę na temat hipoterapii.

 


Przegląd Hipoterapeutyczny można nabyć kontaktując się z biurem Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego: 02-979 Warszawa, ul. Nowoursynowska 100, tel/fax 022 59 31 900, biuro@pthip.org.pl.

 

Wykonanie strony www Redruk.pl