aktualnosci

LISTOPADOWE RADOŚCI (VIDEO)

2015-11-29

Ostatnie dni listopada obfitowały w wiele radosnych wydarzeń. Wychowankowie internatu uczestniczyli w dorocznej zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej. Wspaniale przygotowana impreza od wielu lat dostarcza naszym uczniom niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Po krótkim powitaniu przez Dyrektora Szkoły, gimnazjaliści zaprosili na parkiet gości. Do tańca przygrywał zespół Twist, który swoją muzyką sprawił, że ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy. Naszym wychowankom towarzyszyli w zabawie uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz dzieci ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Pomocna dłoń". Nie brakowało również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Najbardziej wyczekiwanym momentem było jednak pierwsze w tym roku spotkanie ze św. Mikołajem. Pomimo mroźnej pogody na zewnątrz, w środku panowała gorąca atmosfera. Dziękujemy p. Dyrektorowi J. Lazarowiczowi, Nauczycielom oraz Uczniom zaangażowanym w przygotowanie zabawy.


Następnego dnia także nasz Ośrodek zamienił się na kilka godzin w miejsce zabaw i tańców. Tuż przed dniem świętego Andrzeja uczniowie bawili się wyśmienicie w rytmie radosnej muzyki przeplatanej zabawnymi konkursami. Trwająca wiele godzin zabawa dostarczyła naszym wychowankom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Gdy za oknami panowała zima, w wypełnionej po brzegi sali było bardzo gorąco i wesoło. Dziękujemy pani Renacie oraz pani Dorocie za przygotowanie tak wyśmienitej zabawy.

 

Również nasi najmłodsi uczniowie z klas 4-6 pojechali na zabawę andrzejkową do Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilźnie, gdzie zostali bardzo serdecznie przyjęci przez tamtejszych uczniów oraz grono pedagogiczne. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji andrzejkowych: pyszny poczęstunek, radosne konkursy, wspaniały bal kostiumowy. Nasi podopieczni bawili się wybornie, poznali także wiele nowych koleżanek i kolegów. Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu na czele z Panią Beatą Wojciechowską i Panią Magdaleną Grzesiakowską za zaproszenie oraz zorganizowanie tak wspaniałego przyjęcia i mamy nadzieję , że w niedługim czasie będziemy mogli się ponownie spotkać.

 

 


FOTORELACJA W GALERII

 

.

Wykonanie strony www Redruk.pl