aktualnosci

WYŚPIEWANY SUKCES

2015-11-06

Już po raz trzynasty Ośrodek Rehabilitacyjny CARITAS w Jadownikach Mokrych zorganizował Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem "Spiewac każdy może". W tym roku do konkursowych prezentacji zgłosiło się 12 zespołów reprezentujacyh placówki oświatowe powiatów tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Impreza miała charakter integracyjny ponieważ na estradzie Domu Ludowego prezentowali się niepełnosprawni młodzi artyści oraz ich koledzy ze szkół masowych. Gościem honorowym Konkursu był Prymas Senior, arcybiskup Józef Kowalczyk, który obdarował wszystkich uczestników nagrodami.

Nasz Ośrodek był reprezentowany przez trio wokalne chłopców w składzie : Damian Serafin, Bartek Oleśkiewicz i Filip Sambora. Chłopcy zaprezentowali bardzo energiczną piosenkę Magdy Anioł "Do góry nogami", która jest gotowym przepisem na to jak zostac świętym.

Dodac należy, że temat Konkursu brzmiał : "Przyjaciele Pana Boga- święci i błogosławieni".

Nasi reprezentanci zostali nagrodzeni I nagrodą konkursową co jest dla nich wielkim osiągnięciem, gdyż był to ich pierwszy występ na imprezie takiej rangi. Trio akompaniowali panowie : Maciej Witek, Dawid Nawalaniec i Jacek Frankowski.

Serdecznie gratulujemy laureatom i zyczymy kolejnych woklanych sukcesów.

Wykonanie strony www Redruk.pl