aktualnosci

INTEGRACYJNY JESIENNY PIKNIK KONNY (VIDEO)

2015-10-13

Dziękujemy Wszystkim, którzy tak licznie przybyli na tegoroczny INTEEGRACYJNY JESIENNY PIKNIK KONNY. Wyjątkowej imprezie towarzyszyła wyśmienita pogoda, wspaniała atmosfera i moc atrakcji. To plenerowe wydarzenie każdej jesieni gromadzi miłośników koni oraz wszystkich, którzy pragną wesprzeć nasz Ośrodek. Także w tym roku impreza odniosła wielki sukces! Jak zawsze każdy znalazł coś dla siebie. Większość gości z niecierpliwością wyczekiwała profesjonalnych występów w wykonaniu jeźdźców naszej Stadninki. Największy aplauz publiczności zdobyły oczywiście skoki przez przeszkody. Na amatorów rozkoszy podniebienia także czekało mnóstwo atrakcji. Stanowisko z „Chłopskim Jadłem” było tłumnie oblegane przez miłośników  tradycyjnego domowego chleba ze smalcem, kapuśniaczków, serów i konfitur domowej roboty, których receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie – nie zmieniła się od kilkudziesięciu lat. Grill nęcił zapachem kiełbas i mięs w staropolskich marynatach, których z pewnością żaden  niegdysiejszy szlachcic ni hrabia, by się nie powstydził. Równie wspaniale upływał czas w kawiarence przy cieście domowej roboty i pysznej kawie oraz nastrojowej muzyce w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Tarnowie. 


Dodatkowe atrakcje zapewnili nam strażacy i „harleyowcy”. Ci pierwsi specjalnie na tę okazję udostępnili piknikowiczom swój wóz. Każdy mały i większy chłopiec pragnął zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, by choć przez chwilę poczuć się jak bohater. „Harleyowcy” zaś swoim paradnym wjazdem wzbudzili zachwyt wszystkich gości, a niejeden pan rzucał tęskne spojrzenia w stronę pięknych motorów. Cóż, może nie każdy może być posiadaczem takiego pojazdu, ale za to każdy na Pikniku mógł nabyć los i zagrać o rower ( ufundowany przez TKKF Senior Grupa Azoty Tarnów ), a także o wiele innych nagród (zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, usługi motoryzacyjne, romantyczne kolacje w ekskluzywnych restauracjach…). Nagrodę główną w tym roku zdobył jeden z członków „harleyowej” WATAHY. Wspaniałomyślnie przekazał rower naszym podopiecznym, którzy na pewno bardzo ucieszą się z takiego podarunku. My także serdecznie dziękujemy.

GŁÓWNYM SPONSPREM IMPREZY BYŁA GRUPA AZOTY S.A.

 

Dziękujemy Wam Przyjaciele, że jesteście z nami!. Dziękujemy za każdy dar serca, który z całą pewnością zamieni się w uśmiech naszych podopiecznych!

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA VIDEO ORAZ ZDJĘĆ  W  NASZEJ GALERII

VIDEO Z POKAZÓW KONNYCH ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE STADNINKA - MENU PO LEWEJ STRONIE

WKRÓTCE UKAŻĄ SIĘ KOLEJNE ZDJĘCIA W GALERII

 


 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl