aktualnosci

KARNAWAŁ POD TATRAMI (VIDEO)

2015-02-18

Na kilka dni przed feriami zimowymi nasi wychowankowie bawili się wyśmienicie na dorocznej zabawie karnawałowej. Chociaż Zbylitowską Górę dzieli od Tatr wiele kilometrów, jednak odległość ta została zmniejszona do minimum . Wystarczyły: piękna dekoracja, pomysłowe stroje, regionalna muzyka, a przede wszystkim wyśmienite humory i chęć do dobrej zabawy. Udowodnili to organizatorzy tegorocznego balu utrzymanego w prawdziwie góralskim klimacie. Niecodzienna zabawa spod samiuśkich Tater zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.


Wychowankowie przecierali oczy ze zdumienia oglądając zabawne występy nauczycieli, którzy bardzo efektownie wcielili się w widowiskowe role. Swymi umiejętnościami i nieprzeciętnym poczuciem humoru wprawili wszystkich w wyśmienity nastrój. Wystylizowana na wzór góralskiej zagrody świetlica stała się miejscem nie tylko wyśmienitej zabawy, ale także okazją do przypomnienia i utrwalenia ważnych kwestii z zakresu umiejętności bezpiecznego oraz zgodnego z górskimi przepisami poruszania się w górach. Uczniowie z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w pomysłowych konkursach i turniejach. Zabawa wyzwoliła we wszystkich wielkie pokłady radości.

 

Jak to zwykle w zapusty nie obyło się też bez tańców w rytm najmodniejszej muzyki. Również zgodnie z tradycją Tłustego Czwartku nie zabrakło pączków, którymi zajadali się nasi podopieczni Na następne karnawałowe szaleństwa musimy poczekać aż do przyszłego roku.


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM ZAANGAŻOWANYM W PRZYGOTOWANIE TEGOROCZNEGO BALU KARNAWAŁOWEGO

 

FOTORELACJA W GALERII


Wykonanie strony www Redruk.pl