aktualnosci

ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

2014-12-12

Staranne przygotowania do godnego powitania Mikołaja trwały kilka dni. I oto nadszedł długo oczekiwany poranek. Radosny śpiew wypełnił pięknie udekorowaną świetlicę, a uśmiechów i serdecznych słów nie było końca. Święty Mikołaj miał czas porozmawiać z każdym wychowankiem, pytał o zdrowie, marzenia, prosił by w ciągu całego roku pamiętać o innych, by dzielić się dobrem. Dzieci odwdzięczyły się świętemu pięknym śpiewem, własnoręcznie wykonanymi upominkami, a przede wszystkim niesamowitą radością i wzruszeniem. Recz ciekawa i godna uwagi, że Święty Mikołaj przybył w prawdziwym biskupim stroju. Przyodziany był w piękny czerwony ornat, mitrę i albę. Na szczęście nasz Mikołaj nie został jeszcze skomercjalizowany, pozostał wciąż dobrym biskupem z Miry.


Dziękujemy młodzieży oraz nauczycielom z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, którzy już kolejny raz zorganizowali wspaniałe mikołajki w naszym Ośrodku, dostarczając podopiecznym tak wiele radości i wzruszeń.
Dziękujemy także naszym sponsorom, którzy rok w rok wykazują się wielką szczodrobliwością i dobrocią serca. Wyrazy wdzięczności składamy także na ręce p. Krysi, która od wielu lat niestrudzenie wskazuje św. Mikołajowi drogę do naszego Ośrodka.

 

FOTORELACJA W GALERII - MENU PO LEWEJ STRONIE

 

Wykonanie strony www Redruk.pl