aktualnosci

RADOSNE POŻEGNANIE LISTOPADA

2014-12-01

Choć szary, choć zimny, choć ponury to jednak jeden z ulubionych miesięcy naszych podopiecznych. Listopad, bo o nim mowa, jak zwykle nie zawiódł. Był zimny, ponury... ale zakończył się fantastycznymi zabawami pełnymi humoru, radości i śmiechu.


Trzy Wróżki zaprosiły dzieci to świata pełnego marzeń i fantazji. A że zarówno Wróżki jak i niezwykła kraina były piękne i kolorowe, nasi podopieczni chętnie zaproszenie przyjęli. I tak oto zaczęły się zabawa. Wróżka Piękna porosiła uczestniczki zabawy, aby zajrzały do tajemniczej studni, w której w ten wyjątkowy dzień będą mogły ujrzeć twarz swego ukochanego. Również chłopcy mieli możliwość zerknięcia w studziane głębie. Młodzi podróżnicy dowiedzieli się jakie wojaże czekają ich w nadchodzącym roku. Niektórym szczęściarzom szykuje się podróż do Grecji, Bułgarii, inni muszą zadowolić się wakacyjnym wyjazdem do babci... . Wróżka Mądrości przygotowała dla uczniów wróżby najeżone logiczno matematycznymi trudnościami. I tak oto, aby poznać swą przyszłość dzieci musiały liczyć, dodawać, odgadywać symbole. Dzięki temu dowiedziały i się jakie są główne cechy ich charakteru, oraz jaki w przyszłości będą wykonywać zawód. Po zabawach i konkursach nadszedł czas tańców, z czego mali i duzi chętnie skorzystali. Przy radosnych dźwiękach muzyki wszyscy doskonale się bawili. Szaleństwom i śmiechom nie było końca.


Wychowankowie naszego internatu przeżyli niezapomniane chwile także podczas corocznej, integracyjnej zabawy andrzejkowej, zorganizowanej przez Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej. Również ta andrzejkowa zabawa obfitowało w wiele atrakcji. Gości aż do zmroku bawił profesjonalny zespół muzyczny TWIST. Serdecznie dziękujemy panu dyrektorowi Józefowi Lazarowiczowi oraz wszystkim nauczycielom, uczniom, sponsorom zaangażowanym w to wspaniałe integracyjne przedsięwzięcie.

 

Po tak niesamowitych przeżyciach zostało nam już tylko wypatrywanie Mikołaja i czekanie do następnego listopada, który choć chmurny i ponury nam przynosi rok rocznie mnóstwo radości.

 

ZDJĘCIA W GALERII - MENU PO LEWEJ PO STRONIE

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl