aktualnosci

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ

2014-12-04

Pragniemy podzielic się ze wszystkimi wielką radością jaką jest uzyskanie przez Szkołę Przysposabiającą do Pracy w SOSW Zbylitowska Góra prestiżowego tytułu "Małopolska szkoła z pasją".

To zaszczytne wyróżnienie zostało przekazane na ręce dyrektora Ośrodka pana Michała Stacha podczas uroczystej gali, która miała miejsce 2 grudnia w gościnnych murach Opery Krakowskiej.

Kapituła konkursowa powołana przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego bardzo wysoko oceniła przygotowaną przez naszych nauczycieli i wychowanków prezentację zatytułowaną "Szkoła z jeździecką pasją" przyznając nam wyróżnienie w kategorii szkoły ponadgimnzjalne.

Serdecznie gartulujemy wszystkim naszym wychowankom i nauczycielom dzięki których zaangażowaniu i pasji możemy cieszyc się tą zaszczytną nagrodą.

 

Samorząd Województwa Małopolskiego zorganizował  trzecią edycję  konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją”. Jego celem jest nobilitacja i promocja małopolskich szkół wyróżniających się aktywnością w obszarze innowacji edukacyjnych i alternatywnych form edukacji w działaniach na rzecz aktywizacji środowisk szkolnych oraz lokalnych, wspomagających rozwój pasji i talentów wśród uczniów małopolskich szkół.

W Konkursie  wyróżniane są  te spośród małopolskich szkół, które charakteryzuje jedna specyficzna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły, określająca jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji. Konkurs adresowany jest do publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Województwa Małopolskiego.

W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 100 szkół z terenu całej Małopolski.

 

Konkursowy film pt. "Szkoła z jeździecką pasją" znajduje się w zakładce: StadNinka.

 

Wykonanie strony www Redruk.pl