aktualnosci

WOKALISTKI NA MEDAL

2014-11-24

Już po raz 19-sty odbył się organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie Ogólnopolski Festiwal Artystyczny "Śpiewaj z nami". Na deskach tarnowskiego teatru w szranki artystycznych zmagań stanęło ponad 60-ciu niepełnosprawnych artystów z całej Polski a nawet sąsiadującej z nami Ukrainy.

Od kilkunastu lat wśród uczestników Festwialu są także nasi reprezentanci. W tym roku były to : Ilona Potępa i Ala Barzyk uczennice Szkoły Przysposabiającej do Pracy naszego Ośrodka. Dziewczęta zaprezentowały się we współczesnym reprertuarze, Ilona zaśpiewała "Dmuchawce, latawce, wiatr" Urszuli, a Alicja z wielką ekspresją wykonała rockową piosenkę "Zanim pójdę" zespołu Happysad.

Obie prezentacje znalazły uznanie w oczach, a właściwie uszach Jury Festiwalu i  nasze wychowanki wróciły do Ośrodka z nagrodami.

Ilona Potępa w kategorii solisci uzyskała wyróżnienie, a Alicja Barzyk została nagrodzona w tej samej kategorii II miejscem.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom zdobytych nagórd  i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów. Prezentacje wokalne oraz akompaniament muzyczny przygotowali nauczyciele Ośrodka: Maciej Witek, Dawid Nawalaniec i Jacek Frankowski.

Wykonanie strony www Redruk.pl