aktualnosci

PODARUJ DZIECIOM RADOŚĆ

2014-02-06

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w dzieło pomocy dzieciom uczącym się w naszym Ośrodku poprzez przekazanie 1 % podatku na rzecz naszego STOWARZYSZENIA w 2014 roku. Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „PROMETEUSZ" z siedzibą w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze, prowadzi swoją działalność nieprzerwanie już od ponad 12 lat. Od 2003 r. posiada status organizacji pożytku publicznego.


Działalność Stowarzyszenia skupia się przede wszystkim na pomocy materialnej naszym podopiecznym (paczki żywnościowe, prezenty mikołajkowe, zakup odzieży, obuwia, środków czystości, lekarstw itp.) . Staramy się także, aby nasi wychowankowie nie byli pozbawieni rozrywek, wycieczek, dostępu do masowej kultury. Zapewniamy również dopłaty do turnusów rehabilitacyjnych oraz kupujemy sprzęt potrzebny do rehabilitacji i poprawy warunków edukacyjnych uczniów w Ośrodku. Ponieważ coraz więcej jest dzieci potrzebujących pomocy, dlatego serdecznie zachęcamy do przekazania 1 % na działalność naszego Stowarzyszenia, jak i do dobrowolnych wpłat na konto Stowarzyszenia. Dziękujemy Wam za dobre serca, na których nigdy się nie zawiedliśmy. Twój 1 % podatku to 100 % uśmiechniętych buziek naszych podopiecznych!

Przekaż swój 1% podatku na PROMETEUSZA- udzielisz pomocy dzieciom niepełnosprawnym uczącym się w Ośrodku w Zbylitowskiej Górze


Stowarzyszenie PROMETEUSZ , nr KRS 0000198277

(ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, KLIKNIJ ZAKŁADKĘ "PROMETEUSZ" W MENU PO LEWEJ STRONIE).

 

Wykonanie strony www Redruk.pl