aktualnosci

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

2013-12-05

Zgodnie z oczekiwaniami św. Mikołaj przybył do Ośrodka, by tradycyjnie obdarować wszystkich słodkimi upominkami. Spotkanie z Mikołajem wzbudziło u podopiecznych wiele pozytywnych uczuć i niezapomnianych przeżyć. Wszystkim udzielił się przedświąteczny, radosny nastrój. Szczodrość Mikołaja przerosła wszelkie oczekiwania, każdy bowiem został wspaniałomyślnie obdarowany  aż dwoma workami prezentów. Wychowankowie odwdzięczyli się świętemu serdecznym śpiewem i wprost urzekającą, nie dającą się opisać radością. Nie zabrakło też okolicznościowej fotografii. Każda klasa uwieczniła spotkanie z sympatycznym świętym na specjalnym, pamiątkowym zdjęciu.


Dziękujemy młodzieży oraz nauczycielom z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, którzy już kolejny raz zorganizowali wspaniałe mikołajki w naszym Ośrodku, dostarczając podopiecznym tak wiele radości i wzruszeń.
Dziękujemy także naszym sponsorom, którzy rok w rok wykazują się wielką szczodrobliwością i dobrocią serca. Wyrazy wdzięczności składamy także na ręce p. Krysi, która od wielu lat niestrudzenie wskazuje św. Mikołajowi drogę do naszego Ośrodka.


RELACJA FOTOGRAFICZNA  W GALERII - MENU PO LEWEJ STRONIE

Wykonanie strony www Redruk.pl