aktualnosci

ANDRZEJKOWE WSPOMNIENIA (VIDEO)

2013-11-30

Ostatnie dni listopada upłynęły w Ośrodku w klimacie gorącej andrzejkowej radości. Nasi wychowankowie uczestniczyli w dwóch niezapomnianych zabawach - w naszym Ośrodku oraz w Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej.

 

W środę 27 listopada świetlica przemieniła się we wspaniałą, połyskującą brokatowymi ozdobami salę balową. Cały Ośrodek żył tą chwilą, a fantazyjne przebrania uczniów i opiekunów dodawały wydarzeniu niesamowitego posmaku. Dodatkową atrakcją była wizyta młodzieży z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wytrzyszczce, która wraz z naszymi wychowankami bawiła się wyśmienicie w rytm największych polskich i zagranicznych przebojów. W tym radosnym czasie nie mogło zabraknąć też tradycyjnych zabawnych zwyczajów. W polskiej tradycji w andrzejkową noc panny prosiły św. Andrzeja, by pozwolił zobaczyć w lustrze twarz przyszłego wybranka. Nasi wychowankowie delektowali się natomiast pysznymi ciasteczkami z tajemniczą niespodzianką. Ochoczo uczestniczyli też w licznych zabawach i konkursach. Organizatorzy hojnie obdarowywali wszystkich obecnych słodkimi nagrodami. Trwająca wiele godzin zabawa dostarczyła wszystkim mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy p. Justynie i p. Dawidowi za przygotowanie tak wyśmienitej imprezy. Szczególnie dziękujemy naszym gościom z Wytrzyszczki za ich otwartość oraz umilenie czasu przygotowanymi zabawami!

 

Wychowankowie naszego internatu przeżyli wspaniałe chwile także następnego dnia podczas integracyjnej zabawy andrzejkowej, zorganizowanej przez Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej. Na parkiecie bawili się wspólnie z gimnazjalistami z Woli Rzędzińskiej, uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz z dziećmi, których rodzice zrzeszeni są w Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń". Andrzejkowe popołudnie obfitowało w wiele atrakcji. Gości aż do zmroku bawił profesjonalny zespół muzyczny TWIST. Młodzi muzycy stworzyli niepowtarzalny andrzejkowy klimat, zachęcając każdego do aktywnej, radosnej zabawy. Organizatorzy zadbali również o interesujące konkursy i mikołajkowe upominki. W przerwach wszyscy delektowali się smacznymi przekąskami. Jak zawsze, andrzejkom w zaprzyjaźnionym Gimnazjum nr 1 towarzyszyła serdeczna integracyjna atmosfera. Tego dnia wszyscy bawili się wyśmienicie. Serdecznie dziękujemy panu dyrektorowi Józefowi Lazarowiczowi oraz wszystkim nauczycielom, uczniom, sponsorom zaangażowanym w to wspaniałe integracyjne przedsięwzięcie.

 


RELACJA FOTOGRAFICZNA W GALERII - MENU PO LEWEJ STRONIE

 

 

 

 

Wykonanie strony www Redruk.pl